اخبار و رویدادها


اردوی پدران و پسران "کانون شهید مطهری"
درج شده در تاریخ 1396/07/21 توسط مرتضی کریمی.

    طبق سنوات گذشته و در راستای اهداف تربیتی مدرسه احمدیه، اردوی پدران و پسران که هدف از آن تقویت ارتباط بین پدرها و فرزندانشان می‌باشد، روز جمعه 21 مهر ماه در پایه‌ی هفتم برگزار گردید. در این اردو پدرانی که در برگ رضایت‌نامه‌ی دانش آموز گزینه‌ی 'با وسیله‌ی نقلیه مدرسه می‌آیم' را انتخاب و علامت زده بودند به همراه فرزندانشان حدود ساعت 7:15 از مدرسه به سمت کانون شهید مطهری حرکت کردیم. پدرانی هم که با وسیله‌ی شخصی آمدند رأس ساعت 8 آنجا بودند. تعداد 43 نفر دانش آموز به همراه پدرانشان در اردو شرکت کردند.

    بعد از تعویض لباس و صف کشیدن در سالن چمن مصنوعی به تلاوت قران سوره واقعه توسط دانش آموزان پرداختیم.

     از ساعت 8:15 تا 8:45 به مدت نیم ساعت آقای حمزه ورزش صبحگاهی و حرکات کششی انجام دادند که پدران و پسران نیز در این ورزش همراهی خوبی را داشتند.

     در ساعت 8:45 تا 9:15 صرف صبحانه و سپس شروع بازی‌های دو نفری و امتیازی انجام شد که بازی جعبه نوشابه، دارت، پرتاب حلقه و در نهایت طناب کشی با شور و نشاط خوبی برگزار شد.

     در ادامه‌ی برنامه‌های اردو، پدران و پسران در زمین چمن طبیعی کانون به بازی فوتبال پرداختند و حدود ساعت 11 هر کدام از پدران و پسران به سالنی جدا دعوت شدند. برای مراسم سخنرانی که خیلی هم جالب بود در سالن پدران آقایان شفیعی، عابدینی و برزگر، مطالبی را پیرامون راه کارهایی برای ارتباط بین پدران و پسران بیان کردند و در سالن بعدی که مختص به اجتماع پسران عزیز مشخص شده بود آقایان حجتی، حمزه و دانایی راجع به 'احترام به پدر و مادر و مقام ایشان در نزد خدا' صحبت کردند.

     با فرا رسیدن وقت اذان ظهر و برپایی نماز جماعت جناب آقای قوامی دبیر محترم صحبت‌هایی را بیان کردند و سپس پسرانی که کنار پدرانشان نشسته بودند، دست پدرانشان را بوسیدند و صحنه‌ی عاطفی و خاطره انگیزی را خلق نمودند.

     حدود ساعت 12:30 جهت صرف ناهار به محوطه باز اردوگاه رفتیم و پدران و پسران با هم الویه یا کتلتی که از منزل آورده بودند را در کنار هم و کنار دوستانشان میل کردند و اردو حدود ساعت 13:30 با کمال نشاط و سلامتی به پایان رسید.

 

«جهت مشاهده دیگر تصاویر بر روی این متن کلیک کنید»آخرین اخبار:
پیوند های مفید:
تماس با ما:

دبیرستان احمدیه
77563030
تهران - خیابان دماوند - خیابان شهید کیایی(قاسم آباد) - بین شارق و حسینی پلاک 206
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه فرهیختگان جوان می باشد.
برای استفاده بهینه از این وب سایت از مرورگرهای مدرن مانند IE 9+ ، FireFox یا Google Chrome استفاده نمایید.